درباره ما

فروشگاه اینترنتی پوشاک بژیو حاصل به هم پیوستن تجربیات تیمی می باشد و فکر اولیه راه اندازی محیطی برای خرید آنلاین پوشاک زنانه به چند سال پیش بر می گردد که به دلیل فراهم نبودن زیرساخت لازم در کشور برای خرید اینترنتی پوشاک زنانه این امر به یک ایده خاموش ماند. پس از بررسی های انجام شده در مورد خرید اینترنتی پوشاک همچنین تحلیل بازار فروش اینترنتی این قبیل محصولات، فروشگاه اینترنتی پوشاک بژیو تاسیس شد.

از مهمترین نقاط قوت این مجموعه در کنار هم قرار گرفتن تیمی با تجربه، شناخته شده و خبره در حوزه IT و تیمی برجسته در حوزه اقتصادی و مارکتینگ بود. این تیم پس از راه اندازی شرکت در سال 1393 و در یک بازه زمانی تقریبا دو ساله وب سایت فروشگاه اینترنتی پوشاک بژیو را راه اندازی نمود.

جهت رسیدگی به کلیه امور مشتریان از جمله ثبت سفارشات، پاسخ به سؤالات و دریافت نظرات و پیشنهادات، انواع راه های ارتباطی از تلفن، ایمیل، فکس و پیامک در نظر گرفته شده است که از طریق صفحه اصلی سایت یا صفحه تماس با ما قابل دسترسی است.

پروانه های کسب ما

فروشگاه های بژیو با توجه به سابقه طولانی در امر فروش شال و روسری و چند سالی هم فروش لباس زنانه به صورت حضوری دارای مجوز های مربوطه بوده. در زیر مجوزهای کسب موجود درج شده اند میتوانید جهت اطمینان خاطر چک بفرمایید، همینطور معرفی سایر اعضای تیم نیز درج گردیده است…


پروانه کسب سایت بژیو


پروانه کسب سایت بژیو 2

اعضای فروشگاه بژیو

خانم نسیم قاضوی (مدیر فروشگاه)
نسیم قاضوی (مدیر فروشگاه)
خانم سارا محمودی ( فروش پوشاک )
سارا محمودی (فروش پوشاک و خدمات سایت)
خانم زهرا شاه مرادی (فروش شال و روسری)
زهرا شاه مرادی (فروش شال و روسری)
خانم مهری امینیان (همکار فروش شال و روسری )
مهری امینیان (فروش شال و روسری)
خانم فاطمه اسپانلو ( همکار تولید محتوای سایت)
فاطمه اسپانلو (تولید محتوای سایت)

چطور میشه به بژیو اعتماد کرد؟

فروشگاه بژیو با ارائه انواع مدل ها و جنس های مختلف در زمینه های متفاوت همراه با حفظ کیفیت و قیمتی مناسب در خدمت شما عزیزان است. در ادامه به معرفی خدمات بیشتر بژیو خواهیم پرداخت تا شما نیز به مجموعه مشتریان بژیو بپیوندید:

  • مشاوره رایگان در خرید
  • داشتن نماد الکترونیکی
  • دارای بیش از 9 سال سابقه فعالیت و رضایت کلی مشتریان
  • دارای فروشگاه حضوری و سایت و پیج اینستاگرام برای فروش غیرحضوری و اینترنتی
  • امکان تعویض و بازگشت کالا در صورت عدم رضایت
  • قیمت مناسب با توجه به کیفیت بالا.
  • دارای تنوع طرح، رنگ و سایز
  • امکان مطالعه و بررسی کالاها و مقایسه آنها با هم